E-okul karne sonuçları

E-okul karne sonuçları sayfamıza hoş geldiniz :) E-okul veli giriş sistemiyle çocuklarınızın aynı zamanda devamsızlıkları aldıkları raporları görebilir ve öğretmenlerinin öğrenciler hakkındaki görüşlerini de edinebilirsiniz. Aynı zamanda öğrencilerin aldıkları cezaları da görebilir, hastaneden aldıkları raporlara da ulaşabilirsiniz. Artık karne sistemine de hemen hemen son veren e okul sistemimizde, öğrencilerin sınavlardan aldıkları notları tek tek görüp, buna göre değerlendirme yapabilir veya karne notlarını görüp çocuklarınızı notlarına göre de ödüllendirebilirsiniz.

E-okul’dan öğrendiğiniz notlarınızla, bundan sonraki ders planlarınızı aldığınız notlara gibi yapabilir, not ortalamanızı da çıkarabilirsiniz. Bu da sizlere eğitim hayatında kolaylık sağlayacaktır. E-okul veli bilgilendirme sistemi sizin için zor olan birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Eğitim sistemine kolaylık getiren bu sistem, öğrencilerin daha bilinçli eğitim ve öğretim almalarına sebep oldu. Sisteme girişi bizden yapabilir, sistem hakkında en son haberleri de bizden alabilirsiniz.

Yani çocuklarınızın okuldaki aktivitelerini, hangi derslere girip girmediğini e okul VBS ile yakından takip edebilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken tek şey sitemize girip, öğrenci bilgileriyle sistemimize giriş yapmanız. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamak için yoğun bir çabayla uğraşan site yönetimimiz, bilgilerinizin güvenliği için de sizlere en güvenli yöntemlerle e okul’a giriş imkanları sağlıyor.

Sisteme giriş yaparken herhangi bir özel bilgiye ihtiyacınız olmadan yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde velisi olduğunuz öğrenci hakkında birçok detaylı bilgi alabilir ve çocuğunuzun eğitimi hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. E-okul MEB işinizi bırakmadan en güzel şekilde çocuklarınızı takip edebileceğiniz bir sistem.

VBS okul sistemine sitemizden giriş yaparak öğrencinizin bugüne kadar yapmış olduğu bütün devamsızlıkları öğrenebilir ve çocuğunuzla yakından ilgilenebilirsiniz. Bu sistemle okula gitmek zorunda kalmaz ve çocuğunuzun devamsızlık yapmasına karşı tedbirler alabilirsiniz. VBS okulla öğrencinin aynı zamanda notlarını kontrol edebilir ve çocuğunuza notlarına göre bir ders programı da oluşturabilirsiniz. Güvenli bir giriş için sitemizi tercih edin.

Bu da öğrencinin derslerine daha çok motive olmasını sağlayacak ve ailesinin kendisiyle birlikte olmasının manevi huzurunu sağlayacaktır. Zira birçok karne döneminde evden kaçan çocuk haberleri televizyonda görmek mümkün… E-okul VBS işte bütün bunlara son verir nitelikte bir sistem.

Hayatınıza birçok yönde kolaylık getirecek ve daha başarılı bir çocuk yetiştirmenize araç olacak e okul veli bilgilendirme sistemi sitemizden güvenli olarak giriş yapabilirsiniz. E-okul veli giriş sistemini en hızlı şekilde hizmetinize sunan sitemiz aynı zamanda sistem hakkında haberlere ve yeniliklere de ulaşabilirsiniz.

Derslerinizden aldığınız ortalamaları aynı zamanda sitemizde hesaplayabilir ve sonuca göre teşekkür veya takdir belgesini alıp alamayacağınızı hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplamayla ayrıca takdir veya teşekkür belgesi almak için daha ne kadar puana ihtiyacınız olabileceğini hesaplayabilirsiniz. Bu da gelecek sınavlarınıza ne kadar hazırlanmanız gerektiği konusunda size bir fikir verecektir. E-okul veli giriş sisteminin size olacak faydaları elbette ki bunlarla sınırlı değil. Gün geçtikçe gelişen sitede e okul hakkında birçok detay hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Günlük hayatınızda size birçok kolaylık sağlayacak bir sistem olan E-okul veli giriş sistemini en hızlı şekilde hizmetinize sokan sitemiz ayrıca güvenliğinizi de ön planda tutan bir sisteme sahiptir.

Bu yazı E-okul kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>