E-okul kesin giriş

E-okul veli bilgilendirme sistemine birçok kişi giremiyor. Fakat bu sayfamız aracılığı ile e-okul’a kesin giriş yapabileceksiniz. Geçmiş yıllarda e-okul uzun süreli kapanmalar yaşıyordu. Son yıllarda ise kapanma olayı sona erdi ancak bu seferde e-okul giriş sayfasına ulaşmada veliler ve öğrenciler bir hayli zorlanıyor. Bu nedenle bende bu yazımla sizlere e okul kesin giriş başlıklı yazımla yardımcı olmak istedim. Umarım bu sayfa sizlere sisteme giriş yapabilmeniz için kolaylık sağlar.

E-okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak için yukarıda yer alan ilgili alanları doldurduktan sonra rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Eğer giriş yapmanıza yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sizlerde eğer bana destek vermek istiyorsanız, “E-okul kesin giriş” sayfamın altında yer alan yorum kısmına düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Dönem sonu yaklaşıyor ve e okul yine öğrenciler, veliler ve öğretmenlere hizmet vermeye aksalık yaşatmadan devam ediyor. Bakalım bu yıl sonunda da geçmiş yıllarda olduğu gibi e-okul arıza çıkaracak mı? Geçmiş yıllarda öyle aksaklıklar yaşanıyordu ki, haftalarca öğrenciler karne dahi alamıyorlardı. Bu yıl ben böyle şeylerin yaşanacağını pek düşünmüyorum.

Eğer yukarıda yer alan ilgili alanları doldurmada güçlük çektiyseniz, aşağıdaki resme tıklayarak giriş yapmanızı tavsiye edebilirim.

Şuanda e-okul üzerinde yaşanan herhangi bir sorun yok.. Yapmanız gereken konuda bahsettiğim ilgili yerleri kullanmanızdır. Hepinize iyi günler.

Bu yazı E-okul kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>